Warning: file_put_contents(): Only 0 of 31638 bytes written, possibly out of free disk space in /home/qqwwee/public_html/wp-content/themes/kallyas/framework/pagebuilder/scripts-manager.php on line 248

Bizi Daha Yakından Tanıyın!

Detay Tente olarak uzun yıllar sektörün içinde yer alıp uzmanlaşan kadromuz ile bir araya gelerek yeni oluşuma adım attık.
Yaşam alanlarınızın ihtiyacı olan farklı çözümlerle zenginleştirilmiş gölgelendirme sistemlerinin tasarım ve üretimini yapmak amacıyla yola çıktık. Uzmanlaştığımız konularda sektörde geniş bir müşteri portföyüne hitap etmekte olup gerek yurt içinde, gerekse yurt dışında birçok önemli projede başarılı çalışmalar yapmış bulunmaktayız ve bundan sonra da Detay Tente olarak yapmaya devam edeceğiz. kuruluş olmaktır.

Firmamız, geniş ürün yelpazesi ve uygulamadaki teknik çözümleriyle sektörde söz sahibi olmayı hedeflemiştir. Yerinde ve kaliteli uygulamanın kazanılan para ve zaman olduğunu iyi bilen yapımız, uygun çözüm malzemeleri ile sizlere hizmet edecektir.
Amacımız: Müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap verebilecek etkin, güvenilir, uluslararası standartlarda mimari gölgelendirme sistemleri yapan lider bir

TOP